KONTAKT / O NAS

Firma VPI Polska powstała, aby wspierać działalność polskich przedsiębiorców w szybkim wytwarzaniu innowacyjnych i niezawodnych produktów, przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Od lat dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z zakresu technologii skanowania 3D. Oferujemy sprzedaż zaawansowanych technologicznie skanerów 3D EinScan marki Shining 3D oraz usługi skanowania 3D. Za nami setki wdrożeń i uruchomień oraz tysiące przeszkolonych użytkowników. Każdorazowo przeprowadzamy analizę wyboru optymalnego rozwiązania, poprzez wstępne określenie technologii właściwej dla danej działalności, a także biorąc pod uwagę zarówno aspekty techniczne, jak i finansowe.

Wiemy, że umiejętność doboru optymalnych rozwiązań do specyfiki danej działalności wymaga szerokiej wiedzy zarówno branżowej, technologicznej, jak i biznesowej. Właśnie dlatego nasz zespół tworzą specjaliści z wielu dziedzin, w szczególności z zakresu inżynierii odwrotnej, mechaniki i technologii addytywnych.

Masz pytania dotyczące skanerów 3D EinScan marki Shining 3D? Chętnie na nie odpowiemy.

    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowych telefonicznie, e-mailowo lub poprzez newsletter

    Polityka prywatności dostępna tutaj

    VPI Polska
    31-574 Kraków, Ciepłownicza 23

    aa